Find How To Recycle Purina Packaging In Your Country

Find out how to recycle Purina pet food packaging in your country according to the icons you find on our packagings.

Ukraine

4LDPE

Purina відповідально ставиться до виробництва і упаковки кормів для тварин. Ми взяли на себе зобов’язання до 2025 року змінити 100% нашої упаковки на таку, яка є придатною до переробки або повторного використання. В Україні інфраструктура роздільного збору та переробки упаковки на сьогоднішній день лише розвивається. Саме тому компанія Nestle працює над запровадженням роздільного збору упаковки та системи розширеної відповідальності виробника в Україні, що дозволить створити інфраструктуру збору, сортування та переробки усіх типів відходів упаковки на національному рівні. Упаковка з матеріалу LDPE 4 в Україні наразі не переробляється.

41ALU

Purina відповідально ставиться до виробництва і упаковки кормів для тварин. Ми взяли на себе зобов’язання до 2025 року змінити 100% нашої упаковки на таку, яка є придатною до переробки або повторного використання. В Україні інфраструктура роздільного збору та переробки упаковки на сьогоднішній день лише розвивається. Саме тому компанія Nestle працює над запровадженням роздільного збору упаковки та системи розширеної відповідальності виробника в Україні, що дозволить створити інфраструктуру збору, сортування та переробки усіх типів відходів упаковки на національному рівні. Розроблено для переробки. Упаковка з матеріалу ALU 41 може бути перероблена тільки у випадку, якщо споживач віднесе її у спеціалізований пункт прийому вторинної сировини, а не викине у смітник. Інтерактивна мапа Мінекоенерго (ecomapa.gov.ua), Recycle Map Пункт прийому вторсировини (recyclemap.org) або інші ресурси, які дозволяють отримати інформацію щодо пунктів прийому вторинної сировини в Україні.

05PP

Purina відповідально ставиться до виробництва і упаковки кормів для тварин. Ми взяли на себе зобов’язання до 2025 року змінити 100% нашої упаковки на таку, яка є придатною до переробки або повторного використання. В Україні інфраструктура роздільного збору та переробки упаковки на сьогоднішній день лише розвивається. Саме тому компанія Nestle працює над запровадженням роздільного збору упаковки та системи розширеної відповідальності виробника в Україні, що дозволить створити інфраструктуру збору, сортування та переробки усіх типів відходів упаковки на національному рівні. Упаковка з матеріалу PP 05 в Україні наразі не переробляється.

81CPAP

Purina відповідально ставиться до виробництва і упаковки кормів для тварин. Ми взяли на себе зобов’язання до 2025 року змінити 100% нашої упаковки на таку, яка є придатною до переробки або повторного використання. В Україні інфраструктура роздільного збору та переробки упаковки на сьогоднішній день лише розвивається. Саме тому компанія Nestle працює над запровадженням роздільного збору упаковки та системи розширеної відповідальності виробника в Україні, що дозволить створити інфраструктуру збору, сортування та переробки усіх типів відходів упаковки на національному рівні. Упаковка з матеріалу C/PAP 81 в Україні наразі не переробляється.